KanSu Kunto/omatoimisuunnistus Soramonttu/Kuninkaanlähde 2021 10 05 - Kuninkaanlähde (soramonttu)
Rata A 6,8km
(Lähti: 15, Keskeytti: 0, Hylätty: 0)
1. Alppi Antti IkNV 36:52
2. Huuhka Jouko KanSu 44:53 +08:01
3. Vänni Heikki KanSu 50:41 +13:49
4. Paunu Minttu TP 53:12 +16:20
5. Alakiikonen Ilkka 54:23 +17:31
6. Koivisto Vesa KanSu 54:40 +17:48
7. Köykkä Ilari KanSu 55:25 +18:33
8. Huttunen Jarmo KanSu 56:26 +19:34
9. Vekalahti Harri iknv 1:00:07 +23:15
10. Kuusinen samuli Jämin Jänne 1:01:12 +24:20
11. Jussila Jussi Jämin Jänne 1:02:00 +25:08
12. holmala jouni iknv 1:02:15 +25:23
13. Hiirijoki Pentti SuSe 1:17:47 +40:55
Joensuu sonja ei aikaa
Riitaoja Markku L-LL ei aikaa
Rata AL 4,4km
(Lähti: 28, Keskeytti: 0, Hylätty: 0)
1. Tuominen Rami KanSu 25:50
2. Mäki Jukka HSU 34:20 +08:30
3. Niemensivu Pekka KanSu 35:02 +09:12
4. sarvi jari 35:45 +09:55
5. Raukola Jarkko kansu 36:43 +10:53
6. Raukola Venla KanSu 36:46 +10:56
7. Kujansuu Olli KanSu 36:50 +11:00
8. Kivimäki Jouni KanSu 38:31 +12:41
9. Prihti Kirsi SuSe 39:31 +13:41
10. Siuko Hannu SuSe 39:52 +14:02
11. Asukas Varpu KanSu 40:00 +14:10
12. Salokangas Susanna KanSu 40:34 +14:44
13. salo erkki 40:43 +14:53
14. Rajamäki Timo KyRa 41:49 +15:59
15. Konkarikoski Jarmo IKNV 44:22 +18:32
16. Joensuu markku 45:18 +19:28
17. Kartaslammi Ari IkNV 45:30 +19:40
18. Knuutila Elsi KanSu 49:28 +23:38
19. Salokangas Sallamaria KanSu 56:26 +30:36
20. Mäkilä Reijo KanSu 1:02:18 +36:28
21. Perkiökangas Tuija KanSu 1:02:20 +36:30
22. Ritakorpi Tiina KanSu 1:02:27 +36:37
Kuusinen leena ei aikaa
Kuusinen Sampo ei aikaa
Laurila Merja KanSu ei aikaa
Laurila Tapio KanSu ei aikaa
Vaara Jari KanSu ei aikaa
Vaara marjatta Kansu ei aikaa
Rata B 3,1km
(Lähti: 22, Keskeytti: 0, Hylätty: 0)
1. Niemensivu Matti KanSu 33:56
2. Tuunainen Jouko KanSu 36:11 +02:15
3. Ahopelto Lauri KanSu 36:18 +02:22
4. Kangasniemi Antti KanSu 38:47 +04:51
5. ahokas veikko HSU 40:55 +06:59
6. Laino Siiri KanSu 43:13 +09:17
7. Laino Vesperi KanSu 43:22 +09:26
8. Pietilä Pauli SuSe 44:08 +10:12
9. Tuomela Pauli KanSu 55:28 +21:32
10. Mattila Riitta RasKa 59:42 +25:46
11. Mattila Kalervo RasKa 59:43 +25:47
12. Knuutila timi KanSu 1:59:01 +1:25:05
13. Lehtinen Oili KanSu 1:59:19 +1:25:23
Aaltonen Milla IkNV ei aikaa
Alppi Heikki KanSu ei aikaa
Anttila jari ei aikaa
Anttila jussi ei aikaa
Laino Kari KanSu ei aikaa
Palola Kaija-Liisa KanSu ei aikaa
Ryynänen Laila ei aikaa
Santahuhta tanja ei aikaa
Soikkeli Orvokki KanSu ei aikaa
Rata C 1,9km
(Lähti: 10, Keskeytti: 0, Hylätty: 0)
1. Riitaoja Niklas KanSu 16:24
2. Kotta Miikka KanSu 20:11 +03:47
3. Kortetmäki Mika KanSu 40:52 +24:28
4. Kortetmäki Sanna KanSu 41:14 +24:50
5. Salmijärvi Kalevi KanSu 53:24 +37:00
5. Kulmala Antti KanSu 53:24 +37:00
Kortetmäki Julia KanSu ei aikaa
Kortetmäki Milja ei aikaa
Köykkä maj ei aikaa
Myllymaa Asko ei aikaa